Hakkimizda


Her geçen gün daha çok büyüyen profesyonel ekibimiz ile aklınıza gelebilecek her türlü saç ve makyaj hizmeti için yanınızdayız.Ekibimiz ile birlikte profesyonel olarak sunduğumuz hizmetler: Güzelleştirici ve Düzeltici Makyajlar, Sahne Makyajları, Özel Efekt Makyajları, Çeşitli organizasyonlar için isteğe bağlı değişen saç ve makyajlar, gelin saçı ve makyajları, fotoğraf çekimleri için, defile organizasyonları için ayrıca güzellik yarışmaları için saç ve makyajlar, tiyatro, dizi, televizyon ve sinema için de aynı zamanda saç ve makyaj hizmetleri sunmaktayız.


Büyük başarılar kalpten gelir, beyinde büyür ellerden hayata akar. Ekibimizin başarısı da, daha önce başkalarının yapmayı düşünemediği şeyleri rakiplerimizden önce görüp yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Beraber çalıştığımız ve her geçen gün ekibimize yeni üyelerin eklendiği bu aileye tecrübeli üyelerimizin yanında yeni yetenekler ve yeni beyinler eklenerek gücümüze güç katmaktadır. 2012 yılından itibaren kurulmaya başlayan epikten günümüze kadar yüzlerce kişi çalışmış ve kendi eserleriyle saç ve makyaj alanına damga vurmuştur.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde verdiğimiz eğitimlerin ardından alanında yetenekli ve istekli olan öğrencilerimizi ekibimize dâhil ederek çeşitli sergi, fotoğraf çekimleri, saç ve makyaj defileleri, güzellik yarışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve benzeri organizasyonlarda görev vermekteyiz.

Ekibimizle yapmış olduğumuz yüzlerce aktivitenin içinden en çok ilgi çeken projelerimizden bahsedecek olursak: 2012 yılında ‘Sahne ve Objektif Makyajı Sergisi’ , 2014 yılında ‘Saç ve Makyaj Show’un gerçekleştirilmesi, 2016 yılında ‘Fantastik Saç ve Makyaj Defilesi’nin gerçekleştirilmesi, ‘Miss Freedom of The World’ dünya güzellik yarışmalarında saç ve makyaj sponsorluğu, 2018 yılında ‘Best Model of Turkey’ güzellik yarışması saç ve makyaj sponsorluğu ve dünya basınını uzun süre meşgul eden ‘4 Mevsim Defilesi’ gerçekleştirerek bu alanın öncülüğünü yapmaktayız.

Bu saymış olduğum projelerin haricince tiyatro sahnelerinde oynanan oyunların saç ve makyajları yanı sıra kısa ve uzun metrajlı filmlere de özel efekt makyaj hizmetleri vermiş, ve vermeye de devam eden alanında uzmanlaşmış kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Vali Gjinali


10 Mart 1985 yılında Prishtine’de doğdu.


Şu anda Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri bölümünde, Bölüm Başkanı, olarak çalışmaktadır.

Profesyonel Saç ve Makyaj Sanatçısı

Fatma Öksüz


20 Temmuz 1987 yılında İzmir’de doğdu


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Profesyonel Saç ve Makyaj Sanatçısı

Eda Kızıl


2 Temmuz 1994


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri bölümünde Öğretim Görevlisi Asistanı olarak çalışmaktadır.

Profesyonel Saç ve Makyaj Sanatçısı